Goodnews.ua


Трагічна помилка інформаційної політики Порошенка

Май 12
03:55 2017

Трагічна помилка інформаційної політики Порошенка

Трагічна помилка інформаційної політики Порошенка і К. Або чому медіа-інтереси влади стали важливіші за інтереси України!

Історія з відвертою пропагандою “російського світу” загалом та “безсмертного полка” зокрема в ЗМІ яскраво засвідчила не скільки хибність, як трагічність інформаційної політики команди Порошенка.

Очільники медіа-команди президента вже четвертий рік реалізують принцип “Про Порошенка лише добре, а решта на розсуд власників”.

На практиці таких каналів як “Інтер”це реалізується таким чином: “Про Порошенка, Опоблок, і братні сателітні політпроекти лише добре, про Україну через ідеологію “російського світу”.

На каналі “Україна” – “Про Порошенка, Ахметова, Ляшка лише добре, про Україну через ідеологію “російського світу”. Подібний підхід і на менших каналах.

Отож, відбулося найгірше: КОМФОРТНЕ МЕДІА-ЖИТТЯ ВЛАДИ за рахунок ТОТАЛЬНОГО НЕХТУВАННЯ УКРАЇНСЬКИМИ ЦІННОСТЯМИ Й НАЦІОНАЛЬНИМИ ІНТЕРЕСАМИ В ТЕЛЕВІЗІЙНІЙ СФЕРІ!

Share

Статьи по теме

Загрузка...

Загрузка...

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание и тон вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи, которые систематически нарушают это правило - будут заблокированы.

Website Protected by Spam Master


Последние новости

    В автомобилях Tesla появится функция дистанционного ограничения скорости

В автомобилях Tesla появится функция дистанционного ограничения скорости

0 комментариев Читать всю статью

Мы в соцсетях