Goodnews.ua


Як виглядав би сучасний «Запорожець»

Май 17
09:00 2018

Незважаючи на те, що цей ЗАЗ-965 всього лише проектна робота одного молодого маловідомого дизайнера, за автомобілем вже вишикувалася віртуальна черга з шанувальників.

Величезна кількість людей в Інтернеті відзначають, що за зовнішнім виглядом цей «Запорожець» привертає їхню увагу більше багатьох автомобілів, представлених на ринку. І унікальність або рідкість даної моделі йде не на першому місці! Всім припав до смаку саме дизайн. Стильно, сучасно, незвично – одним словом – ласий шматочок. Згадуючи провали вітчизняного автопрому, мимоволі виникає питання: Панове, чи не час вам змінити дизайнерів?

Хоча якби українська автомобільна компанія почала випускати автомобіль, на який з’явився б попит… світ би перевернувся! Світ фантазій і мрій вийшов би. А що до автомобіля – такий собі ЗАЗ-965 на сучасний лад.

Дизайнеру і правда варто відправити своє портфоліо в автомобільні компанії – якщо не в вітчизняну, то хоча б за кордон. Талантам потрібно знаходити застосування!

Share

Статьи по теме

Загрузка...

Загрузка...

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание и тон вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи, которые систематически нарушают это правило - будут заблокированы.

Website Protected by Spam Master


Последние новости

    Криптовалюта и религия: впервые мечеть начала принимать BTC и ETH

Криптовалюта и религия: впервые мечеть начала принимать BTC и ETH

0 комментариев Читать всю статью

Мы в соцсетях