Goodnews.ua


Хороші новини: на Україну чекають дешеві “євробляхи”

Июнь 14
17:00 2018

В Європі після дизельного скандалу оголосили “війну” шкідливим для навколишнього середовища автомобілям.

Перед такими авто стоїть реальна загроза законодавчої заборони, а обурені люди різко зменщують попит на дизельні автомобілі. Через це автоконцерни зменшують обсяги випуску нових дизельних авто та переорієнтовуються на “зелені” авто з електричними або гібридними двигунами.

Наприклад, японська Nissan вже заявила про плани відмовитися від розробки нових дизельних двигунів та планує зупинити продаж дизельних моделей на європейському ринку. Також відмовились від випуску дизелів у Volvo та Porsche, а вже до кінця року практично повністю зупинить продаж японська Toyota.

У той же час в Україні прроблемами екології і дизелів переймаються менше і дизельні автомобілі доволі популярні: за перші 4 місяці 2018 року продажі нових дизельних авто у нас перевищили 11 тис. штук, що склало рекордну частку в 43% від усіх проданих нових авто.

Таким чином в Україні, скоріш за все, кількість дизельних євроблях почне стрімко зростати найближчим часом.

Джерело: narodna-pravda.ua

Share

Статьи по теме

Загрузка...

Загрузка...

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание и тон вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи, которые систематически нарушают это правило - будут заблокированы.

Website Protected by Spam Master


Последние новости

    В Skype появится долгожданная возможность

В Skype появится долгожданная возможность

0 комментариев Читать всю статью

Мы в соцсетях