Goodnews.ua


Відтепер Ford Kuga доступна з новим двигуном і ще привабливішою ціною

Июнь 02
20:29 2017

«Новий Ford Kuga пропонує найсучасніший функціонал і технології, які допоможуть водіям залишатися на зв’язку у дорозі, а також почуватися комфортно, безпечно та стильно», — зазначив Олексій Чайка, бренд-директор Ford компанії «Віннер Імпортс Україна». «Новий дизайн надав Kuga свіжого, сучасного вигляду, а інформаційно-розважальна система SYNC 3 в топовій комплектації дозволяє водіям почуватися одним цілим зі своїм авто та керувати під’єднаними до системи приладами безперервно».

До вже існуючих передньопривідних комплектацій Тренд з бензиновим двигуном 1,5 EcoBoost 150 к.с. та дизельним 2,0, потужністю 150 к.с., додається нова комплектація з бензиновим двигун 1,5 EcoBoost, потужністю 120 к.с.

Ford Kuga

Ford Kuga в новій комплектації окрім стандартних опцій, поширених у автомобілям цього класу, має значну кількість сучасних опцій, серед яких система запобігання перекиданню, система екстреного гальмування, асистент рушання під гору, система контролю розгойдування причепа, додатковий електричний опалювач і розетка на 12V; а також додаткова кількість подушок безпеки, окрім стандартних передніх, у новій Кузі є бокові подушки для водія та пасажира, бокові шторки безпеки (передні та задні), передні подушки для колін водія та багато іншого.

Витрати пального від 5,4 літри (показник за містом), а в комбінованому режимів 6,3 літри.

Ціна цієї комплектації становить 555,300 грн. (ціна розрахована за курсом на 31 травня 2017 року).

Широка лінійка комплектацій нового кросовера Форд Куга складається з комплектації Тренд і окрім 120 сильного двигуна пропонуються 150 сильний 1,5 літровий бензиновий Екобуст та 2,0 літрів дизельний 150 сильний агрегат.

Наступна комплектація — «Бізнес», де окрім збільшеної кількості пакетних опцій, передьного приводу та 1,5 Екобуст ( 120 к.с.) і 2,0 (150 к.с) двигунів, додається на вибір ще один дизельний 2,0 (150 к.с.) двигун з повним приводом і автоматичною або механічною трансмісіями.

Ford Kuga

І замикає лінійку комплектацій — комплектація Титаніум, яка багата на опції та оздоблення салону. Ця версія доступна з дизельним 2,0 (180 к.с.) двигуном, повним приводом і автоматичною коробкою передач.

Ford Kuga

Більше про Ford Kuga та комплектації дізнайтеся у найближчого дилера або на сайті www.ford.ua

Записатися на тест-драйв

Запись Відтепер Ford Kuga доступна з новим двигуном і ще привабливішою ціною впервые появилась Автоцентр.ua.

Источник: autocentre.ua

Share

Статьи по теме

Загрузка...

Загрузка...

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание и тон вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи, которые систематически нарушают это правило - будут заблокированы.

Website Protected by Spam Master


Последние новости

Скільки буде коштувати розмитнення вживаних авто в Україні на конкретних прикладах

0 комментариев Читать всю статью

Мы в соцсетях