Goodnews.ua


В автопарку родини нардепа Добкіна – вісім елітних авто

Июнь 14
18:00 2018

Нардеп з “Опозиційного блоку” Дмитро Добкін придбав 29 відсотків акцій ТОВ “Ореола” компанія з управління активами”.

Про це йдеться у повідомленні про суттєві зміни в майновому стані в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. За акції нардеп заплатив 4 мільйони 329 тисяч 125 гривень.

Торік Дмитро Добкін отримав 184 203 гривень заробітної плати, 701 093 гривні становила спадщина, котру він отримав від батька. На банківських рахунках нардеп зберігає 9 535 доларів, 1 208 євро та 140 149 гривень. А от готівкою має 5 мільйонів 561 тисячу 925 гривень та 300 тисяч доларів.

Дмитро Добкін володіє акціями ПрАТ “Володимир-Волинська птахофабрика” на загальну суму 5 мільйонів 234 тисяч 157 гривень та інвестиційним сертифікатом в “Пайовий венчурний недиверсифікований закритий інвестиційний фонд “Титул” вартістю 19 мільйонів 578 тисяч гривень.

У його власності автомобілі Toyota Land Cruiser, Lexus LX570 та водний засіб Bombardier Sea-Doo. Дружина нардепа їздить на Range Rover Supercharger. Крім того, у співвласності Дмитра Добкіна є автомобілі Daimler Chrysler, Porsche, Land Rover, Toyota FJ Cruiser, Mercedes-Benz.

Задекларував він 11 брендових годинників та карабін Heym, а в дружини є вісім брендових годинників та чотрири одиниці брендових ювелірних виробів, серед яких сережки та каблучки з дорогоцінним камінням. Олена Добкіна також задекларувала соболину шубу бренду Rindi та сумку Ralph Lauren.

У Харкові нардеп володіє квартирою площею 179,8 кв.м., а також користується житловим будинком площею 1136,9 кв.м. та винним льохом.

Джерело: mashyna.com.ua

Share

Статьи по теме

Загрузка...

Загрузка...

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание и тон вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи, которые систематически нарушают это правило - будут заблокированы.

Website Protected by Spam Master


Последние новости

    Суд арестовал имущество компании "Держзакупівлі.Онлайн"

Суд арестовал имущество компании "Держзакупівлі.Онлайн"

0 комментариев Читать всю статью

Мы в соцсетях